Wzory Pieczątek
ponad 150 przykładów

Informacje o pieczątkach

Wzór pieczątki - jest to projekt stempla, który może posłużyć Ci jako przykład. W sytuacji, gdy potrzebujesz wyrobić pieczątkę i wiesz już jaką treść na niej umieścisz (nazwa firmy/spółki, imię, nazwisko, miejsce prowadzenia działalności - adres, NIP, Regon, KRS i telefon), ale nie masz pojęcia jak ją rozmieścić - wtedy z pomocą przychodzą właśnie wzory pieczątek, które mogą okazać się bardzo pomocne.

Dzięki wzorom znajdującym się na tej stronie, będziesz w stanie określić jaki styl preferujesz: tradycyjny/nowoczesny, z logo/bez loga, nazwa firmy - czcionka prosta pogrubiona, czy klasyczna cienka, duża/mała itd.

Na tej stronie znajdziesz tylko pieczątki do użytku biznesowego - pieczątki firmowe i imienne.

Nie znajdziesz tu wzorów ex libris, ale nie martw się, pomyśleliśmy również o osobach szukających takich stempli. To świeża sprawa, bo właśnie w tym roku powstała strona, która posiada przykładowe exlibrisy w wersji darmowej - blisko 200 przykładów zróżnicowanych tematycznie wzorów. Koniecznie sprawdź, bo jeśli szukasz czegoś oryginalnego na prezent, to bardzo prawdopodobne, że zainspirujesz się i zamówisz taki stempel dla siebie ;)

Zobacz

Zobacz

Informacje dodatkowe

W przyszłości postaramy się powiększyć bazę przykładowych stempli, jeśli macie Państwo uwagi, sugestie, bądź pytania prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila: pieczatkitorun@gmail.com

Autorem wszystkich wzorów pieczątek jest Firma Kikuś Toruń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione. Treści zastosowane w projektach pieczątek są fikcyjne.

Odwiedź sklepy z pieczątkami w Toruniu:

  • ul. Prosta
  • ul. Polna
  • ul. Kościuszki
  • Rubinkowo


Adres do korespondencji:

PIECZĄTKI-Toruń PL
87-100 Toruń, Wysoka 9
Centrum - Stare Miasto

NIP 9562181460

Kontakt:

e-mail:


Znajdziesz nas na:

Twitter Pieczątki Toruń Pinterest Pieczątki Toruń